Leniwka i czas płynie wolniej


Odkryj Stary Młyn i rozsmakuj się w tym co naturalne.
Specjalnie dla Ciebie autorska kuchnia w klimatycznych wnętrzach.

WYJĄTKOWE PRZYJĘCIA
KOLACJE
BANKIETY
WESELA …..spełniamy Twoje marzenia

O nas

Leniwka to osada w województwie lubuskim położona 7 km od Świebodzina. Budynki starego młyna są jedynymi na terenie 50 hektarów pól i łąk posiadłości. Bliskość rzeczki, starego sadu, stawu i łąk stanowi o wyjątkowości tego miejsca. W budynku do Państwa dyspozycji jest 9 stylowych pokoi, restauracja, winiarnia, sala relaksu z biblioteką. Wszystkie wnętrza są urządzone z dbałością oryginalnymi meblami z różnych epok. Piękne tkaniny, bibeloty i  obrazy podkreślają klimat spokoju i harmonii panujący w tym jedynym w swoim rodzaju miejscu.

Restauracja

Restauracja to pasja właścicieli. Spotkania z przyjaciółmi i smakowanie potraw to to co kochamy.  Fascynacja tworzenia nowych smaków na bazie naturalnych regionalnych produktów sprawia, że każda biesiada jest wyjątkowa. Naszą ambicją jest propagowanie kuchni myśliwskiej w nowym oryginalniejszym wydaniu. Karta dań jest krótka i bazuje na sezonowości. Wiosna to czas przebudzenia i nowalijek, lato obfituje w słoneczne warzywa i owoce, jesień to czas na grzybobranie i zbiór jabłek a zimą preferujemy zapasy zamknięte w domowych przetworach.

                        
Kontakt: Leniwka 1 66-200 Świebodzin 662 686 907

Hotel Świebodzin Lubuskie

Leniwka - hotel położony w pobliżu Świebodzina, dokładnie 7km od miasta, kierując się DK92 w kierunku Poznania.
Na gości hotelowych czeka 9 stylowo wykonanych pokoi, sala relaksu wraz z biblioteką oraz wyjątkowa winiarnia. Orginalne epokowe meble, niezwykłe tkaniny, niepowtarzalne obrazy, czy bibeloty.
Zadbaliśmy o najdrobniejsze detale, o to, aby każdy odwiedzający poczuł duszę tego miejsca.

Odwiedź jedyny taki hotel w okolicy i przekonaj się sam...

więcej o hotelu »

Hotel Leniwka Świebodzin, woj. Lubuskie.

Restauracja Świebodzin Lubuskie

Prowadzenie restauracji, to jedna z naszych pasji. W kuchni wzajemnie się inspirujemy, wymieniamy pomysłami, wspólnie kreujemy nowe smaki. W naszym menu przeważają przede wszytskim produkty regionalne, całym sercem rozpowszechniamy kuchnię myśliwską. Tworząc dbamy nie tylko o wygląd, ale także o smak, jak również o jakość potraw. Dlatego, też bazą są dla nas produkty sezonowe, dające naszym gościom gwarancję  świeżości.

Docenienie potraw przez naszych gości jest dla nas największą satysfakcją i motywacją do dalszego tworzenia.

więcej o restauracji »

Restauracja Leniwka Świebodzin.